
Daikin Buitenunit 4MXM80 8.0 kW Multi-split (max 4 binnenunits)
Model: 4MXM80
Artikelnr: Z2022-DAIKIN-4MXM80
Daikin 4MXM80 — quattro-buitenunit van 8.0 kW met 4 aansluitingen.
Voor woningen met 4 te klimatiseren ruimtes. De krachtige outdoor levert ruim voldoende vermogen ook bij gelijktijdig gebruik.
Vier zones uit één outdoor
R32 koudemiddel.
🚚 Op voorraad — levering binnen 1-2 werkdagen
Veilig betalen via Mollie · SSL-beveiligd · Achteraf betalen met Klarna of in3
Wilt u dit ook laten installeren?
Professionele installatie door F-gassen gecertificeerde monteurs in heel Nederland. Vraag een vrijblijvende offerte aan.
Offerte aanvragenSpecificaties
| Koelvermogen | 8 kW |
| Verwarmingsvermogen | 8.6 kW |
| SEER (koeling) | undefined |
| SCOP (verwarming) | undefined |
| Energielabel koelen | |
| Energielabel verwarmen |
| Geluid binnenunit | undefined dB(A) |
| Geluid buitenunit | 53 dB(A) |
| Afmetingen binnenunit | |
| Koelmiddel | R-32 |
| WiFi | Niet standaard |
| Type | Accessoire |
| Voeding | 230V/1f/50Hz |
Kenmerken & voordelen
Reviews
Nog geen reviews voor Daikin Buitenunit 4MXM80 8.0 kW Multi-split (max 4 binnenunits). Wees de eerste — koop hem en deel je ervaring na bezorging.

Daikin Stylish — populairste model in onze webshop
Onze F-gassen gecertificeerde monteurs leveren elke installatie professioneel op — netjes afgewerkt, op tijd opgeleverd en met volledige fabrieksgarantie.
Vraag advies aan →Wilt u uw airco ook laten installeren?
Aircofy verzorgt professionele installatie en in bedrijf stelling door F-gassen gecertificeerde monteurs in heel Nederland. Vaste prijs, 5 jaar garantie op installatie.
Meer van Daikin
Vergelijk andere modellen van Daikin.

Daikin Wifi Module BRP069B45

Daikin Sensira FTXC25C — 2.5 kW R32
