
Mitsubishi Electric MSZ-HR25VF — 2.5 kW R32 (Cool & Heat)
Model: MSZ-HR25VF / MUZ-HR25VF
Artikelnr: Z2022-MSZ-HR25VF
Mitsubishi Electric MSZ-HR25VF / MUZ-HR25VF — single-split airco met 2.5 kW koelen en 2.7 kW verwarmen op het milieuvriendelijke R32-koudemiddel. Nieuw model, voorbereid voor WiFi-bediening (optionele MAC-567IF-E module).
Ideaal voor gebruik in elke ruimte, zowel bij u in huis als op kantoor of werkplek. Voorzien van een groothoek luchtstroomsysteem en automatische draaischuif, waardoor de luchtstroom naar elke hoek van een kamer kan worden uitgebreid.
Ontworpen om kleine tot middelgrote ruimtes te verwarmen of te koelen, biedt de Mitsubishi MSZ-serie een artistieke en moderne airconditioningoplossing. Voorzien van een soepele, vlakke paneelafwerking met een luchtinlaat aan de bovenkant — dit verbetert niet alleen de esthetiek maar helpt ook het geluid te verminderen, omdat het warmtewisselaargebied volledig is bedekt. Bevat tevens een Auto-herstartfunctie voor kritieke applicaties en LED-temperatuurweergave.
Kenmerken in één oogopslag
Koelvermogen 2.5 kW (9000 BTU) · Verwarmingsvermogen 2.7 kW · SEER 6.2 (A++) · SCOP 5.3 (A+) · R32 koudemiddel (GWP 675) · WiFi-voorbereiding · Auto-herstart · LED-display.
⚠️ Let op: dit model bevat gefluoreerd broeikasgas (R32). Installatie alleen door F-gassen gecertificeerde monteurs.
📦 Voor 17:45 besteld, morgen bij u in huis
Veilig betalen via Mollie · SSL-beveiligd · Achteraf betalen met Klarna of in3
Wilt u dit ook laten installeren?
Professionele installatie door F-gassen gecertificeerde monteurs in heel Nederland. Vraag een vrijblijvende offerte aan.
Offerte aanvragenSpecificaties
| Koelvermogen | 2.5 kW |
| Verwarmingsvermogen | 2.7 kW |
| SEER (koeling) | 6.2 |
| SCOP (verwarming) | 5.3 |
| Energielabel koelen | A++ |
| Energielabel verwarmen | A+ |
| Geluid binnenunit | 0 dB(A) |
| Afmetingen binnenunit | 280 × 838 × 228 mm (HxBxD) |
| Koelmiddel | R32 |
| WiFi | Niet standaard |
| Type | Single Split |
| BTU | 9000 BTU |
Kenmerken & voordelen
Wilt u uw airco ook laten installeren?
Aircofy verzorgt professionele installatie en in bedrijf stelling door F-gassen gecertificeerde monteurs in heel Nederland. Vaste prijs, 5 jaar garantie op installatie.
Meer van Mitsubishi Electric
Vergelijk andere modellen van Mitsubishi Electric.

MSZ-AY25VGK
